BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

apie draugystę abstrakčiai

Audra baigėsi. Pajūry keli žmonės ieško gintaro. Vaikšto nosis įbedę į akmenuotą pakrantę, o dangumi lekia debesys pakeltom burėm. Pro vieną iš mažesniųjų prasiskverbia jau raustančios saulės akyli žvilgsniai. Žemės kurmiai tik pasimarksto, užklupti netikėtos šviesos, ir toliau ryžtingai žarsto akmenukus iš kairės į dešinę ir atgal. Iš pušies pakyla pulkas kormoranų. Vasnodami didžiuliais sparnais jie pranašauja nelaimę vienam iš laimės ieškotojų. Tą patį byloja dangus, prieš saulei paneriant į naktį pasruvęs krauju.    tamsa.         Žmonės tylūs skirstosi namo. Šiandien nė vienas nerado savo kelio.

 

Visai neseniai atradau draugą draugo viduje. tas žmogus buvo vienas iš daugelio, bet kaskart jis po truputį tampa vienu iš kelių. kas žino, gal ateity taps ir tuo pačiu tikriausiu draugu, Draugu iš didžiosios raidės. Norėčiau itkėti. Tokius draugus reikia saugot, net jei ne visada pavyksta.

Gal čia toks gyvenimo žaidimo ratas, kad išėjusį draugą pakeičia naujas? Bet jei taip, tai visiška nesąmonė. Nes taip, kaip buvo anksčiau niekada nebebus. Net su tais pačiais draugais.

Šiaip ar taip pasitiksim naują dieną, jau kišančią galvą per rakto skylutę.Ir vis dėlto, koks keistas žodis - draugas. į jį sudėta tiek daug teigiamų žodžių.

Niekada neturėjau geriausios draugės ar draugo. Yra keli žmonės, kurie žino daug, bet nė vienas nežino visko. Taip geriau. Jei dar savęs nepažįstu iki galo, kaip galiu leist tai padaryt kitam žmogui, kad ir labai artimam?

Bet ne tai svarbu, svarbiausia, kad tarp draugų būtų ugnelė. Kartais pašiepiama ir nepastebima, bet ugnelė.

Tik neperkaiskime. Jos dar ilgai reikės…

Rodyk draugams

Komentarai (2)

  1. Anonymous:

    Gal tai ri geriau… Turėti keletą gerų draugų, kurie žino daug, bet ne viską.

    Juk daugelis taip ir gyvena… :)

  2. chorchita:

    galbūt. tik nuo to nė kiek ne geriau…

Rašyti komentarą